אודות סטודיו גרדרובהנירה שלום - Dressing you inside out
גרדרובה - סטודיו לשמלות כלה וערב וסדנאות אופנה.
נוסד לפני למעלה מ 20 שנה על ידי נירה שלום - תואר ראשון בעיצוב אופנה מ"שנקר".
מעצבת דגמים לגוף ולנשמה.
החזון: עיצוב עם ערך מוסף ! להזכיר לכל אישה את נקודות החן שלה ! להתחבר ליופי הפנימי של כל אחת ולהעצים אותו בערב המאושר בחייה ! להגשים חלום !

"במפגש עם נשים , ילדות וגברים בסטודיו שלי אני זוכה בהזדמנות להזכיר להם את נקודות החן שלהם. אני מאמינה שבכל אחד ואחת חבוי יופי פנימי שמשתוקק לצאת ולקבל ביטוי. בעזרת הקשבה נקיה ואמיתית אני מצליחה להביא לידי ביטוי עיצובי את החלומות שלכם, אני חוסכת לכם התרוצצות וחיפוש אין סופי לבגד שיענה לרצון הפנימי שלכם."

עם נסיון של שנים פיתחתי עבורכם מיזמים נוספים בגרדרובה :

"דוגמנית ליום אחד" לחגוג קצת אחרת...! חוויה מרגשת , מעצימה ובלתי נשכחת . בימי גיבוש לעובדים - מעצים פירגון הדדי בין החברים, שיתוף, מעניק ביטחון עצמי,חווית העצמה מרגשת שנשארת בזיכרון לאורך זמן,מתנה מרשימה יוצאת דופן ומוערכת לפינוק אמיתי של העובד/ת. בבתמיצוו'ש - חגיגת פינוק יוצאת דופן. מתנה אמיתית לבנות ובני מיצווה שמקבלים הזדמנות לשתף גם את חבריהם בתצוגת אופנה ! מסיבות חברים וימי הולדת - לחגוג קצת אחרת ... הזדמנות ל"מהפך" טיפול מפנק של איפור ושיער ,להרגיש דוגמנית ליום אחד עם חברותייך ,בילוי מרגש ו"בוק" למזכרת ! מתאים לכל הגילאים (20,30,40...) וכל המידות.. (34-48)

הרצאה "אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני" סטיילינג עיסקי- מהו רושם ראשוני? האם כל אחד מאיתנו יכול "לעשות כניסה"..? לשדר הצלחה ובטחון..? לתת את הרושם "אפשר לסמוך עלי" ..? יצירת רושם חיובי במבט ראשון מקדמת אותנו בכל מפגש עיסקי ! פותח לנו דלתות !

סטיילינג אישי חברתי- האם אנו יכולים להפגין נוכחות ולהתבלט בכל סיטואציה חברתית..? האם אנו יודעים לשדר "אני פה"..?! האם אנחנו יודעים ל"הוציא" את היופי הפנימי שלנו החוצה..?

סדנאות העצמה בשלשה ממדים ! שבוע פעילות להענקת חוויה מחזקת,מחבקת ומצמיחה שתשאיר את המשתתפות בתחושה שהן בעלות ערך וייחוד שכן הן מדהימות בפני עצמן ללא קשר לכל מעגלי המורכבות החברתיים המקיפים אותן. הנגשת העוצמה האישית של המשתתפות באמצעות הכרות וחשיפה משלוש נקודות מבט: פנימית- מאמנת להעצמה אישית. חיצונית- מעצבת אופנה,להזכיר את נקודות החן שלכם ,ללמוד איך לשדר עוצמה אישית ולצעוד במסלול ההצלחה ! ואינטראקטיבית-מחוץ לקופסה-פיתוח אוריינות חברתית.

סדנאות תפירה וגזירה
סדנת תפירה מתחילים - מיועדת לתפירת כירות תיקים וכדומה.
סדנה משולבת תפירה וגזירה מתחילים- מיועדת לתפירת בגדים.
סדנה משולבת מתקדמים - מיועדת למסיימים סדנת מתחילים הרוצים לפתח מיומנות גבוהה יותר.