חדשות וטיפיםמוזמנת לחתונה....מתלבטת מה ללבוש...איך לעשות בחירה נכונה...
פורסם על ידי נירה שלום- 0 תגובות - 07/05/12 17:54 - - 1/52/53/54/55/5

עומדת מול הארון וחושבת........מה ללבוש........... שלל אירועים בפתח ואת מתלבטת .........לחתונה ,שמלה ארוכה...אבל אני לא מארחת, אני חברה.......שמלה קצרה....אולי זה לא מספיק מכובד...אני בכל זאת חברה טובה... וארוע משפחתי....בא לי להפגיז הופעה.........אבל מה , נגנוב את ההצגה מאחות החתן...

אז בואי נעשה קצת סדר.....
דבר ראשון לבדוק מיקום הארוע : למקום מפואר נלבש בגד יותר נוצץ או רשמי. לאתר "שנטי" או ליד הים נלבש בגד יותר נוח .

חתונה של חברה טובה
לפני שמחליטים על הבגד שאנחנו נלבש ,נבדוק מה הכלה לובשת... אם הכלה צנועה ...נלך על שמלה לא מבריקה, קצרה, שובבה ולא מהודרת מידי.אפשר אפילו ללבוש מערכת של מכנסי ערב עם עליון מחוייט או רך ועשיר(תחרה או משי) אם הכלה פומפוזית...אפשר בהחלט שמלה ארוכה ומבריקה אבל בגיזרה ישרה או מתרחבת מעט או שמלה קצרה מבד עשיר של תחרה או חרוזים. שימו לב לשינויים באורך ומשמעותם בבחירת הבד ! אנחנו רוצים לתת לכלה את הבמה !

חתונה של אח או אחות
בהחלט לבדוק מה הם רוצים שנלבש ! כמובן שבחירת הצבעים ומידת ההידור דורשת התחשבות בבעל האירוע אבל אנחנו חייבות להרגיש טוב עם הבגד וההחלטה הסופית היא שלנו.כמשפחה מארחת יש לנו הזדמנות ללבוש שמלת " נשף" ! מידת הפאר תלויה ברמת הארוע...שמלה עשירה בבדים נשפכים עם קלוש גדול או שמלה צמודה מבד מבריק או תחרה או חרוזים וגם הצבעים יכולים להיות נועזים וחזקים.

חתונה של משפחה
אם המשפחה קרובה אז בהחלט אפשר לבוא עם שמלה ארוכה אבל...לא להגזים עם הפאר של הבד...נשאיר למשפחה המארחת את שמלות הנשף.הנכון ביותר ללבוש שמלה קצרה מבד מעניין אפילו תחרה או מבריק ועשיר או ללבוש חליפת מכנס אלגנטית בשילוב גופיה מיוחדת ומעוצבת בבד בולט בצבע או ברקמה !

עדיין מתלבטת...מציעה לך להגיע למעצבת שתדע לכוון אותך לבחירה שתתאים להרגשה שלך ,לתדמית שלך, לחלום שלך ולארוע !

מציעה לך להציץ בדף הפייסבוק שלי- לחצי כאןהוסף תגובה

:angry: :flowers: :blink: :pinch: :blushing: :crying: :ermm: :getlost: :grin: :happy: :hug: :kiss: :laugh: :blah: :smile: :sad: :tongue: :wink:Powered by N-13 News